| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as vrea sa cumpar un smartphone cu buget 400-550 lei.
As vrea ineaparat sa aiba 1gb RAM; 4, 5"; Androis OS; si sa nu fie UTOK (sau alte parasute din astea). big grin
Am cautat pe siteurile mai "de baza" si nu am gasit prea multe variante, asa ca va rog pe voi sa-mi dati sugestii. big grin
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| AlexeLup a răspuns:

Eu detin un Samsung grand neo plus luat de la eMAG cu 570 de lei.Frumos, elegant, ecran de 5, 8 gb memorie, 1 gb ram, culori vii, structura compacta, huse si alte accesorii gasesti usor. Poate iti place! Succes!

| iLoveBananas a răspuns (pentru AlexeLup):

Mersi, e foarte buna sugestia. :D Totusi, ca sa am mai multe optiuni, ce zici despre acest Motorola. http://www.pcgarage.ro/......-4g-white/ Este ok?