| Dragonasu474747 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o husa pentru Samsung galaxy s8. Ma gandeam sa iau una 360 sau spigen neo hybrid. Care este mai buna? Cu husa 360 ii poti pune folie de sticla telefonului?

2 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Depinde de preferintele tale, mie personal nu imi plac husele alea 360. Husele Spingen sunt foarte bune. Da poți pune folie de protectue si la hua 360°

| alex495 a răspuns:

Spygen neo, arata smecher si este rezistenta. Si poti pune folie de sticla cu ambele huse, decat ca difera modelul, la spygen poti pune totala sa acopere tot ecranul pe cand la aia 360 pui pana in margini ca altfel t eu sparge husa ( o prinde)