| AlexandraWeasley a întrebat:

Salut as vrea sa imi cumpar un telefon nou si nu stiu ce model sa aleg ce imi sugeratii?(de preferat sa fie cu android).

3 răspunsuri:
| KwonJiyongParkJimin a răspuns:

Depinde de ce buget ai. Eu am Allview A5 Smiley. Cand mi l-am luat toti mi-au spus ca nu e bun si tra la la, dar am zis:"Fie ce-o fi". Si sa stii ca mie mi-a mers destul de bine. E un telefon destul de bun si pe CEL.ro il gasesti la aproximativ 300 de lei.

| AlexandraWeasley explică (pentru KwonJiyongParkJimin):

Pai nu am un buget exact deoarece parintii mei ma lasa sa il aleg asa ca am o gramada de telefoane din care pot allege.

| DAnc3 a răspuns (pentru AlexandraWeasley):

Daca spui ca nu conteaza bugetul atunci Samsung Galaxy S6 Edge este ce-l mai bun telefon cu android.