| Anonimity a întrebat:

Salut, as vrea sa imi iau un telefon goophone, replica de note 4 sau iphone 6 plus dar nu stiu cum il primesc, cu logo goophone sau cu logo Samsung respectiv Apple. Stiti cumva ce logo are telefonul acela? si pe youtube unele unboxinguri prezinta telefoanele cu logo goophone si altele cu logo original

1 răspuns:
| alex241 a răspuns:

Nu iți lua replică. Pe cutie poate scrie 65 gb, dar el are doar 1 sau 2. Toate repliciile sunt cu sistem de operare Android inclusiv iPhone.