| AlxGoliatH a întrebat:

Salut,as vrea sa imi vand telefonul am un Nokia c3 care este zgariat pe ecran (are vreo 2 zgarieturi care ies ele in evidenta iar restul sunt mici si nu prea se observa).Cam cu cat credeti ca l-as putea vinde.Eu m-am gandit sa-l dau cu 150 de lei, ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Ca sa poti sa il vinzi la banii astia, se presupune ca ai si incarcatorul original la el, si cablul de date si de ce nu un card, macar de 1 Gb. Altfel e cam greu sa il vinzi. Bafta la vanzare oricum!

| AlxGoliatH explică (pentru andreutz):

Am incarcatorul, cablu de date se pare ca nu am primit cand l-am cumparat(am primit telefonul cadou de la cineva si se pare ca l-a luat cu puncte de la abonament si cu diferenta de bani), am si card de 2 gb

| andreutz a răspuns (pentru AlxGoliatH):

Atunci da, e un pret corect si rezonabil, dar nu e un chilipir, incat sa te gandesti ca il vinzi in 2 zile. oricum, bafta la vanzare, e un telefon bun!

| madalinbb19 a răspuns:

Eu zic ca 150 lei este un pret rezonabil dar stii tu mai lasa 5 lei din pret si vei avea succes