| robytzu96 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un nou telefon! Ce credetii ca este mai bun dintre Samsung Galaxy Chat (d'ala cu touch+querty) sau Nokia Lumia 610! Doar spunetii si datii exemplu de cateva tel! Pana in 8-9 Milioane. Producatori : Nokia sau Samsung

1 răspuns:
| CrazyM4x a răspuns:

Nokia lumia 610 de departe. Nu te lasa convins de ceilalti ca sa iei un terminal android sub 1200 lei. Nokia lumia 610 are camera foarte buna, autonomie f buna, touchscreen f bun. Chiar daca are hardware decent, da clasa telefoanelor android de la categoria midle-end. E mult peste Samsung galaxy ace, si windows phone este un os foarte bun. Parerea mea e ca in viitor va lua locul androidului de pe top. http://www.gadget.ro/nokia-lumia-610-review/.