| Dragonul1234567890 a întrebat:

Salut,as vrea sa-mi cumpar un telefon si nu stiu ce telefon sa-mi achizitionez.Am un buget de maxim 1.000 de lei.M-am gandit sa-mi iau Xiaomi Redmi Note x4, in rate la Raiffeisen Bank sau sa-mi iau un Samsung Galaxy J3 in rate de la Vodafone?

P.S. eu o sa-l folosesc mai mult pentru jocuri.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E rau daca ajungem sa ne luam telefoane in rate...
recomand ce a spus OnePiece

| OnePiece a răspuns:

Ia-ti Redmi Note 4, e mult mai bun decat puscariile alea de A5, S5 si J3.

| Kinda a răspuns:

Iti recomand sa achizitionezi un produs second din platforma www.olx.ro, selectand orasul tau, ai posibilitati mult mai mari, eu nu am luat teapa pana acum, toate produsele fiind chiar mai bune, si eu mi-am achizitionat un A 5 2016, prin rate pretul lui fiind de 1600 lei, dar am aflat ca era 500 lei pe olx chiar si nou, am verisori care si-au luat s5, s6 de pe acel site si nu au avut probleme, asta depinde si de norocul tau sa gasesti acele telefoane ieftine, iti recomand sa folosesti acest site, desigur sa probezi telefonul inainte sa il iei.