| Marian1234567891011 a întrebat:

As vrea sa stiu ce sa fac daca telefonul meu nu mai are memorie chiar daca nu am decat o aplicatie de cativa mega(shazam) si daca se misca greu. P.S. Vreau sa il pastrez!
dau funda pentru cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| IancuSilviu a răspuns:

Banuiesc ca aici nu e vb de memoria interna a telefonul ci de cea RAM. Pai ...pe pc ai asa numitul task manager, vezi ca ai ceva similar si pe telefon, inchizi din aplicatii si instalezi un ram booster sa-ti mai elibereze din ram. diferenta sigur o sa fie vizibila.

Numai bine

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce memorie ai la telefon? Daca doar Shazam ti-a ocupat toata memoria interna.Rooteaza-l.

| LTAA a răspuns:

Ce telefon/SO ai? Introdu un card MicroSD.