| Drragos a întrebat:

As vrea si eu niste pareri pro si contra despre telefonul Samsung Galaxy Y, desigur de la persoane care l-au avut sau il detin in prezent. Mersi!

Răspuns Câştigător
| nucaraata a răspuns:

Buna Dragos! Am un telefon Samsung Galaxy Y gri de vreo 3 luni si chiar trebuie sa imi iau unul nou. Desi aparent pare un telefon bun si elegant, probleme are. Depinde de ce vrei sa faci cu el. Daca vrei sa iti descarci multe aplicatii, cum ar fi facebook, messenger sau orice altceva, bateria va incepe sa te tina tot mai putin, pana cand nici nu se va mai incarca ( asa a patit o prietena de-a mea). Daca vrei doar sa il folosesti ca sa suni, eventual sa mai intri un pic pe net sa iti verifici mailul, sau orice tine de rutina zilnica, ti-l recomand. funda? :*

| Drragos explică (pentru nucaraata):

Atunci ce telefon mi-ai recomanda cu android, care sa tina mai mult la aplicatii si jocuri, cam la acelasi pret?

5 răspunsuri:
| taviyamato2 a răspuns:

E un telefon foarte bun, are Android si procesor puternic

| Drragos explică:

Scz, ma refeream la Samsung S5360 Galaxy Y, nu la cel cu tastatura qwerty.

| CalinEduard a răspuns:

Are componente bune dar nu are pe ce se desfasura adica ecranul este prea mic

| TeyMar a răspuns:

Eu am un Samsung Galaxy Y GT-S5360 si sunt foarte multumit de el.Acum depinde de tine.