| x2gk9r a întrebat:

Salut…as vrea un sfat
dar va rog nu mai raspundeti cu rautate va rog
ieri stateam pe iphone-ul meu 12 si era doar 2 pagini deschise cand am intrat in camera s-a blocat cateva secunde dupa si-a revenit…am mai intampinat chestia asta din cauza foliei am schimbat-o si a fost ok ca cica acopera senzorul…doar ca chestia e ciudata ca se blocheaza desi poti sa iesi din aplicatie respectiva …va rog niste sfaturi sau ce sa fac?
dau fundita?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Treci pe Android.

Deja ai vreo 15 probleme cu iPhone ul asta

| sierra1 a răspuns:

" iphone-ul meu 12... s-a blocat catevat…am mai intampinat chestia asta din cauza foliei …va rog niste sfaturi sau ce sa fac?"

nu mai pune folie, e un "sacrilegiu". Ia o husă drăguță, eventual cu fundiță

| x2gk9r explică (pentru sierra1):

Momentan am folie pe el noua doar ca rare orii patesc asta …

| sierra1 a răspuns (pentru x2gk9r):

Ramâne valabil ce am spus mai sus

| x2gk9r explică (pentru sierra1):

Dar dc cand se blocheaza rare orii o aplicatie pot sa ies din ea dar ea sa o folosesc nu pot?

| sierra1 a răspuns (pentru x2gk9r):

Iți dai seama că senzorului de touch nu-i place jaful ăla de folie?

| x2gk9r explică (pentru sierra1):

Nu are cum sa se blocheze tel mai ales ca ma lasa sa ies din aplicatia respectiva cand se blocheaza…tu ce crezi?

| sierra1 a răspuns (pentru x2gk9r):

Repet: senzorului de touch nu-i place jaful ăla de folie.

Dar tu fă cum vrei