| 4444felicia a întrebat:

Salut ati putea sa ma ajutati? am pe telefon un sistem de operare proprietar si as vrea sa mi-l schimb in android se poate? daca da ajutati-ma va rog DAU FUNDITAA

Răspuns Câştigător
| Sebi200000 a răspuns:

Scuze ca iti dau acest raspuns...dar telefoanele cu un sistem de operare proprietar nu pot rula Android sau Windows Phone.
Acest sistem de operare nu poate fi inlocuit deoarece reprezinta un sistem de operare dezvoltat de catre producator, care nu ii permite sa fie schimbat. Funda?

| 4444felicia explică (pentru Sebi200000):

Okok dar flappy birds de ex pot sa imi instalez?

5 răspunsuri:
| lizzyluizacristina a răspuns:

Ce tel ai? si nu prea se poate ca si eu vreau si nu pot sad

| 11dimi a răspuns:

Sistem de operare proprietar? Tu vezi ce scrii? Proprietar?

| Sebi200000 a răspuns:

Nu, Flappy Birds functioneaza doar pe android.