| fabyan342 a întrebat:

Azi 25.03. 2016, trebuie sa imi vina un Samsung galaxy s6 edge si sunt in dubii in ceva,cum ar fi,cand il scot din cutie, are folie de protectie pe el sa nu mai pun eu alta? .....Precizez l-am cumparat din Spania de la o firma Jazztel! Telefonul isi merita banii? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Anca6991 a răspuns:

Depinde. Eu am primit un iPhone nou cumpărat din magazin si avea folie pe el dar nu era decupată la difuzor deci nu prea puteam vorbi cu folia pusă. Acum la Samsung nu stiu cum e. Oricum așteaptă sa vina vezi cum e si daca nu are iti cumperi, nu e asa scumpă. Oricum daca tot e un telefon bun si vrei ceva rezistent ia-ti una de sticla. Despre preț, cred ca e unul ok, dar având in vedere ca peste ceva timp va scădea nu merita.

| fabyan342 explică (pentru Anca6991):

Buna Anca! Am avut de ales intre Iphone si Samsung..si alesesem Samsung s6 edge...imi luam si Iphone 6 plus. pusesem ochii pe el...dar multi mi-au spus ca nu cumpar iphone, fiindca s6 edge e mult mai bun si rezistent, si am fost in mari dubii, de abia m-am gandit si pana la urma am comandat s6 edge, sper ca nu o sa regret niciodata ca l-am ales Vara mea, si-a comandat s7 edge si a spus ca dizain-ul este frumos, dar performanta lasa de dorit si camera la fel foarte proasta, mai buna este la s6 edge si am luat s6 edge! Mersi!

| Anca6991 a răspuns (pentru fabyan342):

Sincer acum având iPhone mi-as dori Samsung s6 edge ca na asa suntem noi oamenii. Eu nu prea ma pricep la astea si pentru ce fac eu cu un telefon e foarte ok. Acum nu stiu cum sta Samsung la baterie, căci asta poate fi un inconvenient mai mare decat altele. Sa-l stăpânești sănătos si oricum regretele nu prea isi mai au rostul, deci bucura-te de el asa cum e.

5 răspunsuri:
| CosmiinTezeu a răspuns:

Telefonul este bun si de obicei nu vine cu folia de protectie pusa pe el. Eu cand l-am cumparat a venit fara folie

| helenaelena a răspuns:

Pai in mod normal da are o folie de protectie pe el ca orice telefon nou dar asta doar daca e in cutie. In ceea ce priveste banii nu stiu cat ai dat pe el ca sa iti pot raspunde la intrebarea asta