| anonim_4396 a întrebat:

Azi am fost contactat cu un operator de la cosmote, m-a intrebat cine sunt si ce varsta am. Dupa ce m-am prezentat, a dorit sa vorbeasca cu un parinte am zis ca nu se poate, si mi-a inchis. De ce m-a sunat, cu ce scop?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In general un operator de telefonie mobila cand suna stie la cine suna nu mai intreaba, poate era vreo teapa ceva

| DanielVălean a răspuns:

Fac pariu ca voiau sa le propuna parintilor tai oferte de la Cosmote.

| mast3r a răspuns:

Sau poate era unul careincerca sa dea o teapa de tipul : ai castigat nu stiu ce premiu si pentrua intra in posesia lui trebuie sa depui o suma intr-un cont. Daca i-ai spus ca nu ai 18 ani s-a gandit ca e mai complicat sa te duci tu la banca si asa mai departe si a renuntat

| IonutRM a răspuns:

In legatura cu prelungire abonament, sau oferte pe care le are Cosmote disponibile pentru parintii tai, cel mai probabil.