| LucianTGV a întrebat:

Azi am instalat si eu aplic whatsapp pe telefon. Eu pe luna am in total 80 MB. Daca sunt online pe aplicatie si nu vb cu nimeni doar este pornita imi consuma din MB asta vreau sa stiu? Sau doar este pornita si atat si doar cand vobesc imi ia din MB? AST RAS VOSTU CARE STITI. SARBATORI FERICITE!

Răspuns Câştigător
| sinblade27 a răspuns:

Whatsup nu consuma intr-o luna din trafic mai mult de 400 kb atata timp cat nu dai vreun update la aplicatie nu ai treaba cu traficu

| LucianTGV explică (pentru sinblade27):

Genial mersi mult de raspuns big grin Nu stiam cat consuma big grin de aia am si intrebat ca imi era sa nu ma culc intr-o seara si dimineata cand ma trezeam sa vad ca nu mai am MB big grin

1 răspuns: