| Marian_Denis_1999 a întrebat:

Salut, azi de dimineata am achizitionat un Microsoft lumia 535, si acum 10 minute mi s a descarcat, s-a inchis si l-am bagat la formatare 12 h, dar el se aprinde singur, l am inchis eu apoi si i ar s-a aprins singur, stie cineva de ce? Ce se intampla caci dupa cate stiu eu trebuia sa ramana inchis cand se incarca (formata) dar el se aprinde. Ajutati-ma va rog frumos,

1 răspuns:
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Nu influenteaza formatarea bateriei daca telefonul se incarca aprins.Asa sunt concepute telefoanele Lumia.Trebuie sa nu il scoti de la incarcator. Indicat este sa il pui seara si sa il scoti dimineata.