| anonim_4396 a întrebat:

Azi mi-am cumparat un Samsung Galaxy S3 cu 2.500 ron, si am o problema, adica, nu pot transfera prin cablul de date nimic, va rog sa ma ajutati! big grin Nu vreau prin Kies!

Răspuns Câştigător
| Lupinne a răspuns:

Trebuie sa iti instalezi kies pentru ca cu el vine driveru pentru telefon (cel putin cred ca asa este). Oricum, kies trebuie doar sa-l instalezi, si apoi cand bagi telefonul in calculator o sa iti apara in my computer si telefonul (nu transferi prin kies, doar sa-l ai instalat pe calculator)

4 răspunsuri:
| 愛LeEu愛 a răspuns:

Blutut (scuze ca am scris gresit)

| TheHeineken a răspuns:

Salut eu am un s2 si am avut aceeasi problema intra in meniu>setari>aplicatii>dezvoltare si apoi bifeaza depanare USB dupa care conecteaza cablul la pc! Bafta