| anonim_4396 a întrebat:

am un Samsung Galaxy Young si am o problema nu ma pot conecta la pc prin cablul de date(USB)am incercate dieste chestii cum ar fi Samsung kies sau am intrat in setari aplicatii si depanare usb dar tot nu merge,, funda+vot cine ma poate ajuta restul vot

2 răspunsuri:
| GabyG a răspuns:

Depanare USB trebuie sa fie debifat. Instaleaza driverele pentru dispozitiv, daca nu merge poate e stricat cablul.

| IonutGaby a răspuns (pentru GabyG):

Frate am debifat depanare USB si tot nu merge mea mers ieri si dupa nu mia mai mers...acum zice ca windows nu-mi mai recunoaste usb... daca stii mai multe te rog ajuta-ma