| Yarinque a întrebat:

Salut bă, mereu cand intru pe telefon meu (J4 Plus) imi scrie de senzorul de proximitate să-l verific si nu stiu cum, ma puteti ajuta?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ti se inchide luminozitatea ecranului in timpul apelului, inseamna ca e bun.
Mai intai verifica-ti modul de adresare.
Bă ghiolbane!

| ziftode a răspuns:

Sigur, ajutam pe oricine ne ia din prima cu "bă"

PS stiu raspunsul la intrebarea ta, dar, daca nu puneai "bă" in intrebare ti-l si spuneam, asa, nu ma consider "bă", deci nu cred ca mi te-ai adresat mie! imi pare rau!

| Yarinque explică (pentru ziftode):

Asta e.

| ziftode a răspuns (pentru Yarinque):

Deci preferi "ba" decat rezolvarea la problema ta... esti tare!
acum serios, chiar am raspuns de cateva ori la o problema ca a ta, nu fac misto!
ai minimum de bun simt si retrage "ba"-ul si iti raspund!

| Yarinque explică (pentru ziftode):

Dacă aș fi știut cum l-aș sterge

| Yarinque explică (pentru ziftode):

Nu stiu să-l șterg.

| ziftode a răspuns (pentru Yarinque):

Intrebarile nu pot fi modificate decat o perioada de timp dupa ce au fost puse!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum scrie exact?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cuvant cu cuvant

| Yarinque explică:

Nu stiu cum