| BlackManJe a întrebat:

Cand aveam NOKIA C5-00, daca descarcam o tema o puteam instala de pe PC. Acum am NOKIA ASHA 200, si daca descarc teme nu le pot instala direct de pe PC. As vrea sa stiu de ce tip de fisiere am nevoie sau daca nu cum le pun eu prin cablul de date pe telefon. DAU FUNDA SI VA ROG CAT MAI REPEDE!

1 răspuns:
| ionut1980 a răspuns:

Extensii de fisiere Nokia : *.jar, *.sis, ori *.sisx.Incearca sa instalezi Pc Suite Nokia. Te va ajuta la ce ai nevoie.