| MaxKiller911 a întrebat:

care dintre urmatoarele este cel mai bun : Nokia lumia 920, Samsung galaxy note, HTC one x?

8 răspunsuri:
| COOLboY a răspuns:

Camera: Nokia Lumia 920
Ecran: Samsung Galaxy Note (are stylus)
Jocuri: HTC One X

P.S: Si Galaxy Note este bun la camera, dar Nokia Lumia 920 are lenitle Carl Zeiss. HTC One X este praf la fotografiat. Pentru jocuri si Galaxy Note este destul de bun, nu chiar ca si HTC One X, care are un procesor quad-core 1, 5Ghz, dar Note este rapid datorita procesorului dual-core 1, 5Ghz.

Concluzie: Galaxy Note.

P.P.S: E oricum alegerea ta!

| MaxKiller911 explică (pentru COOLboY):

Tu macar te-ai uitat pe net sa vezi care are procesor mai bun? Samsung galaxy note are procesor de 1.6 QUAD CORE nu DUAL CORE, asta inseamna ca este mai bun decat procesorul lui HTC one x... deci Concluzie : uita-te inainte sa comentezi

( nu mi-o lua in nume de rau )

| COOLboY a răspuns (pentru MaxKiller911):

Bai, tu vorbesti de Samsung Galaxy Note 2. NU de Samsung Galaxy Note. Ar trebui sa te uiti TU mai bine. Eu ti-am dat raspunsul pentru Galaxy NOTE, nu pentru Galaxy Note 2. La intrebare ao scris NOTE, nu NOTE 2!

| Beretta a răspuns:

Note sau One X, depinde daca te incomodeaza cat de mare e note sau nu

| MaxKiller911 explică (pentru Beretta):

Nu ma incomodeaza....am buzunare mari big grin

| HonneOnna a răspuns:

HTC

| TarjaTurunenFan a răspuns:

Samsung Galaxy Note

| Speeds a răspuns:

Prefer Samsung Galaxy Note