| erdeivlad a întrebat:

Salut, care dintre urmatoarele telefoane este bun: IPhone 5, Samsung Galaxy S3, Nokia Lumia 920 si HTC One?

Răspuns Câştigător
| edward145 a răspuns:

Depinde:
Eu iti recomand IPhone din motive bine stiute!
Daca vrei un telefon performant pentru gamming, camera si internet cumpara-ti HTC one pentru ca are procesor, camera, ram mai puternice in comparatie cu IPhone 5.
Daca iti iei HTC one ai foarte mare grija de el (daca l-ai scapat si s-a stricat ceva la el este foarte greu de reparat)
Nokia lumia iese din discutie din cauza sistemului de operare.
Daca vrei mai multe detalii da-mi add la mess:alyn_vladutz@yahoo.com

7 răspunsuri:
| vladelvis a răspuns:

Eu zic ca HTC One, procesorul de 1, 7ghz quad-core, ecran full HD, ram 2GB, camera cu ultrapixeli, si un desing foarte frumos!

Un top:
1.HTC One
2.S3
3.Iphone 5
4.Nokia lumia 920

| ๔єภเร1923๔єภเร a răspuns:

OAMENI BUNI TREZIȚI-VĂ! happy HTC ONE este singurul telefon cu 10 la review. Numai după firmă vă uitați. iPhone 5, Smasung Galaxy S3 sunt cu mult întrecute de HTC ONE. Dacă vrei așteaptă până apare Samsung Galaxy S4 în România și să se lanseze iPhone 5S. HTC ONE PROPUNEREA MEA! Caută și review pe youtube dacă nu mă crezi. Baftă, Sir!

| angi_4331 a răspuns:

Samsung Galaxy S3, e destul de rezistent, ecranul si camera isi fac simtita prezenta, la fel si procesorul.

| Tavy201 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic..As zice s3 doar daca esti pasionat de jocuri si in general de sistemul de operare Android. Eu am un Galaxy S3 Mini si sunt foarte multumit de el. E diferenta destul de mare intre cele doua. In privinta cu iPhone-ul multe jocuri si aplicatii care sunt gratis pe Play Store(Store-ul de aplicatii la Android) sunt cu plata pe App Store (Store la iPhone/iPod Touch). Lumia...nu zic ca nu e bun insa eu nu ma am deloc bine cu windows phone. pur si simplu nu imi place. Si HTC-ul nu e rau deloc, insa tot Galaxy S3 recomand big grin.

| JokerHoker a răspuns:

Dupa mine cel mai bun este Iphone5 si stiu ca tu sa mergi in Italia si o s iti iei iphone5 .....pe cine cunosti care sa stie?

| erdeivlad explică (pentru JokerHoker):

Pe Maris Raris Vladis.

| IRedQuee a răspuns:

Eu zic s3, dar din cate am vazut nu e prea rezisent. daca l`ai scapat odata. e praf la fel si iphone5, Daca vrei ceva mai rezistent mergii pe Lumia. :3