| alex230795 a întrebat:

Salut! Care este mai bun iphone 12 sau Samsung s21 plus?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fanii iPhone vor spune iPhone.
Fanii Samsung vor spune Samsung.

Contează doar cineva va răspunde la întrebare.

Eu nu așa da niciodată banii pe iPhone

| Simpatic a răspuns:

Comparand mere cu pere niciodata nu vei afla un raspuns obiectiv!
am spus-o si cu alte ocazii nu prea poti compara 2 deviceuri unul fiind cu sistem de operare Ios si altul adroid dar in fine la telefoane nu este ca la PC-uri ...la telefoane insusi sistemul de operare functioneaza in legatura cu o anumita arhitectura, motiv pentru care Apple au anumite componente facute special pentru si in jurul acestui sistem de operare Ios
A nu se interpreta gresit, iphone nu e mai sus ca Samsung, nici Samsung decat iphone, devizia de telefoane, fiecare sunt buni in felul lor

| ReddY25 a răspuns:

Samsung

| Xox0 a răspuns:

IPhone 12 nu e asa bun deoarece e prima generatie 5G. 13-le face diferenta.