| Qwessdzxc a întrebat:

Iphone sau Samsung?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Iphone =ca securitate,software

Samsung = hardware, Samsung ca hardware este peste ipohne dar ca software nu, nici ca securitate, dar pe Samsung poti instala tot ce vrei, pe iphone nu, deci depinde de tine, eu as vrea Samsung S10E

| Andreeush a răspuns:

Iphone.

| Bizon95 a răspuns:

Samsung... PUNCT
iPhone = Apple, iar Apple = facem ce vrem noi, si ne doare pana sus unde soarele nu patrunde de voi

exemplu: pe iPhone pana la un moment dat puteai sa vezi NUMAI aproximativ 15% din Youtube (ca asa vrea Apple), apare Galaxy S2 care nu numai ca putea vedea tot, dar mergea si HD
Apple a tinut limitarea inca ani buni dupa aia, si daca nu s-ar fi despartit de google ar mai fi si azi (Youtube venea ca aplicatie "pre-instalata" din fabrica pe iPhone, dupa ce s-au despartit si trebuia instalata din store, google a putut sa faca ce vrea inclusiv sa scoata LIMITAREA IMBECILA)

si daca am descris o chestie imbecila, hai sa descriu o chestie nenorocita, Apple a implementat in iOS CU INTENTIE o limitare care da posibilitatea retelei de GSM din care faci parte sa NU te lase sa faci personal hotspot daca vrea, adica Apple este tutorele meu personal si eu sunt handicapat mintal, asa ca trebuie sa le cer voie sa ma duc la olita angry