| AlexandervB a întrebat:

Caut un telefon cu +/-10. 000mah.
specificatiile mai putin ma intereseaza dar am totusi cateva preferinte:
- Margini cat mai mici
- ip68(optional)
- 3,5mm audio-jack
- Camera simpla sau daca e duala sa nu fie fake.
Stie cineva un astfel de telefon?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Da: Oukitel K10000, Oukitel K7.

| AlexandervB explică (pentru Dismally):

Oukitel K7 ar fi o optiune buna! Caut sa vad daca a doua camera e fake sau e pe bune! Mersi!

10 răspunsuri:
| AlexandervB explică (pentru suntserios):

Multumesc! Sunt optiuni interesante. Daca nu exista cu 10. 000mah accept si mai putin dar limita e undeva la 7000mah.

| sierra1 a răspuns:

- Margini cat mai mici și "telefon cu+/-10. 000mah" sunt incompatibile

ia-ți o baterie externă suplimentară și ai rezolvat problema

| aXy99 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......D3ZCRKBBM/
Din pacate nu mai e pe stoc, dar acest telefon cred ca e perfect.

| AlexandervB explică (pentru aXy99):

Pare o optiune buna. totusi, mai astept sa vad daca mai primesc raspunsuri. Multumesc!

| gelu1970 a răspuns:

Oukitel 10000
Blackview P10000

| AlexandervB explică (pentru gelu1970):

Pacat de Blackview ca nu are audio-jack. Mi-ar fi placut.
Oukitel are totusi margini destul de mari.
Multumesc!

| Cosmin3926 a răspuns:

S8+, oneplus 5T (~2500)
note 9, s9+ (scumpe)

| AlexandervB explică (pentru Cosmin3926):

+/-10.000mah = baterie mare. Caut un telefon cu baterie mare.