| Mihai1972 a întrebat:

Ce alegeti intre LG G3 sau Galaxy Note 3 N9005? Argumentati va rog.

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G3 (32GB), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......bpn7d0.php

Toate cele bune.

| Denyisssa a răspuns:

LG G3, e cel mai fain.

| Detrix a răspuns:

Eu zic LG G3, spun ca eu detin acest device si nu m-a dezamagit niciodata, doar cand vezi display-ul e ceva aproape " wow " e cat S5 si totusi are 5.5" si nu 5.1", 4x HD..bateria te tine o zi de munca linistit, daca de abia te atingi de el te tine si 2 zile + happy.

| Pasztor_David_1990 a răspuns:

Lg g3 are bateria foarte slaba nu tine o zi, vorbesc din propria experienta, cea mai buna alegere ar fi Htc M8 am si eu unul si sunt foarte multumit de el mai ales in capitolul navigare pe net, poze si gaming! Succes la alegerea telefonuluiwinking

| ruxandrasipoculescu a răspuns:

Clar as alege Galaxy Note 3 N9005.
Constructie de calitate, ecran bun etc...

| sammy333 a răspuns:

Note 3
iti spun eu samsungurile is mult mai bune in toate punctele de vedere