| Andreeas_Andreeas_1997 a întrebat:

Ce ati alege intre samsu galaxy s3 si iphone 4s? Eu am un s3 impecabil si am ocazia sa il dau pe un 4s in aceeasi stare, se merita? Cu ceva timp in urma(o luna ) am avut un 4s si am fost multumit de el cu toate ca arata jalnic, aveam pe el ios 9.2 si mergea putin mai greoi decat cum mergea cu ios 8, voi ce parere aveti? Vreau argumentari

3 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Am avut S3 nu de mult si cunosc S3-urile si cel simplu si cel neo se misca greu si au lag. Eu zic ca e o idee buna sa iei iPhone 4s. Nu stiu cat de bine se misca dar nu cred ca se misca mai rau ca S3. si ai plus-uri ca aspect mai fain, daca vrei sa il vinzi/schimbi il dai mai repede ca un S3. Deci da. Schimba-l daca ai ocazia.

| albastrualb77 a răspuns:

Da cred ca ai face o alegere buna, S3 am avut si eu si nu mergea chiar asa de bine, in plus nici nu se mai fabrica asa ca... poti face schimbul, iti doresc o zi frumoasa.

| Andreeas_Andreeas_1997 explică:

Multumesc pentru raspunsuri