| Keky a întrebat:

Salut!
Ce este telefonia mobila virtuala?

P.S. Nu pot confirma mailul, nu-mi trimite link-ul.

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nu este nimic, e tot o firma de telefonie mobila dar care nu are antenele lor, folosesc de la altii, adica nimic cum am spus.

Tu ai o antena si dai serviciu de telefonie la lume. Apare unu, spune ca iti plateste sa il lasi si pe el sa faca lucru ala, cam asta e in mare, cum am spus nimic deosebit.

Nici macar nu da preturi mai mici, vine cu ceva plus fata de cei care au antene, dar chestii ce nu stiu pe care sau citi ar interesa, sa spuna ca ei au ceva in plus, fata de altii, si ca pretu e ca la aia, dar ca aia nu au nu stiu ce peste prajit laughing

| Keky2 a răspuns (pentru relian):

Am inteles. Multumesc.