| RatuscaCeaUrata a întrebat:

Salut.
Ce inseamna cand un iphone are icloud blocat, la ce l-as putea folosii, care sunt dezavantajele?
Explicati-mi va rog, dau funda!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Exista alte 543243623423 intrebari identice numai de pe TPU.
Lene sa cauti?
Un rezumat al rezumatului la ce inseamna blocat icloud: telefonul e ciordales, si e blocat de o securitate foarte buna de la Apple. Tot ce poti sa faci cu telefonul e sa suni la 112 si sa te uiti la el, si atat. in rest NIMIC.

| Eduard619 a răspuns:

Http://itutorial.ro/......-tutorial/ deblocheaza iphone de aici;)