| FitMonkey a întrebat:

Salut

ce parere aveti de marca de telefoane Allview?
mai nou apar o gramada de modele cu caracteristici bune si un pret scazut fata de telefoanele cu caracteristici asemanatoare.
cat de bune sunt? dupa jumatate de an reactioneaza la fel la comenzi?

multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| dinumario a răspuns:

Salut,si eu am o parere buna pe de alta parte si o parere proasta. Incepem cu parerea PRO
Pai in primul rand pretul, spatiul de stocare si desingul
Conttra: Dupa un an telefon e bun de dus la gunoi

| InspectorGadget a răspuns:

Salut,mi-am cumparat un A4 ALL si cand a ajuns la mine nu era ca pe site memoria intarna era de 130 de MB pe cand pe site scria 512MB,
memoria RAM era de 222MB pe site era 256
defectiuni nu instaleaza pe cardul SD am intrat si am selecat aceasta optiune si cand intru din nou nu mai este bifata si mi le instaleaza tot in memoria interna.
recomand un http://www.emag.ro/......D2HCJBBBM/

| andrei2416 a răspuns:

Parerea mea este una proasta deoarece nu merg decat castile de la telefon, alte casti nu vor merge la modelele acestea de telefoane.Castile telefoanelor sunt lungi si deranjante de purtat.
Dupa mai mult timp de folosinta, consider ca sunt mai bune alte modele si la un pret asemanator.