| vladv26 a întrebat:

Salut ce parere aveti despre iphone 3g/3gs? Sunt bune? Ce parere aveti despre ele? Se merita sa iti cumperi unul? Spuneti-mi pareriel voastre

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt depasite de vreo alte 5 modele deja, sunt istorie nu merita niciun ban

| sltlp a răspuns:

Sunt vechi si expirate. Le-a trecut de mult vremea. Ce vrei sa mai faci azi cu telefoane din 2008-2009?

| LTAA a răspuns:

A. iPhone 3G are iOS 2 > 5, iar 3GS 3 > 6.
B. Inca isi merita banii, daca il folosesti doar pentru functiile de baza, ici-colo doua-trei aplicatii. Nu are multitasking - practic, un dumbphone cu touchscreen.
C. Astazi este cam greu sa gasesti un exemplar in stare buna, ieftin oricum cumperi.

| Al3xAndraa97 a răspuns:

Sunt bunicele! dar problema este la IOS! are ios3 si nu merge sa-ti descarci orice aplicatie se poate face si upgrade la 6.1.3! funda?

| tomybody a răspuns:

Nu sunt prea bune, are ios 5, nu merg multe jocuri, se mișca greu, si eu am vrut sal cumpăr dar acum am un Nokia n9 si e fff bun