| InTeReSsUl04444 a întrebat:

Ce părere aveți, Samsung Galaxy S9+ va costa mai mult de 4000 de lei?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Samsung Galaxy S9 in versiunea standard va costa, dupa parerea mea, un minim de 900 de dolari(fara TVA), sau 900 – 920 de euro in Europa, in timp ce modelul Plus va costa 1000 de dolari(fara TVA), sau 1100 de euro. Preturile acestea sunt apropiate de cele ale iPhone X si cred ca doar versiunea Plus a Samsung Galaxy S9 va avea un pret extrem de apropiat, sau chiar egal cu cel al telefonului Apple.

https://www.idevice.ro/2018/01/14/samsung-galaxy-s9-pret-costa/

| OnePiece a răspuns:

As spune in jur de 3800 de lei.

| InTeReSsUl04444 explică (pentru OnePiece):

Un preț mult prea bun. Dar nu cred...

| Bogdann1107 a răspuns:

Salut, fiind utilizator de iphone iti spun ce stiu avand toate modelele pana la iph 7 jet black 128GB.
Din cate am observat la Samsung merg pe linia apropiata de pretul cu Iphone deci mai mult ca sigur nu va depasi 4000ron

| InTeReSsUl04444 explică (pentru Bogdann1107):

"Nu va depasi 4000"? Pai daca spui ca merg pe line cu iphone, nu trebuie sa aiba un pret aproape de iphone x?