| RaR a întrebat:

Salut, ce smartphone imi recomandati pana in 700 ron? Il vreau mai mult pentru aplicatii, jocuri.

7 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

La banii aia ori iei Nokia ori chinezarie gen Allview /Huawei.
eu recomand asta
http://www.pcgarage.ro/smartphone/nokia/lumia-520-black/

| TheM4A1 a răspuns (pentru SasNetRomania):

Allview chinezaria
ma taci din gura ca habar nai de telefoane
Allview e cea mai buan firma de telefoane cu dual sim eu detin 1 cu 500ron si l-am avut de 5 ani si si acuma il am numa ca mi-am cumparat iphon5

| SasNetRomania a răspuns (pentru TheM4A1):

CE IMI PLAC COPII CARE SE BAGA IN SEAMA DE PE GOOGLE laughinglaughing
COPILE CAND O SA FI IN DOMENIU, SA MA ANUNTI SI PE MINE.
e buna o pla! e facut in china asamblat in india! e firma romaneasca, unele dintre cele mai slabe!
daca nu sti nu vorbi copilewinking!
la revedere.

| Lămâie00 a răspuns (pentru SasNetRomania):

Cam toate telefoanele sunt fabricate in china

| SasNetRomania a răspuns (pentru Lămâie00):

Aia este evident china si japonia.
chinezu face orice telefon in functie de buget.
Allview sunt ieftine deci proaste.
altele sunt scumpe si mai bune.
daca la chinez ii dau 150 eur sa faca un telefon iti face dar slab vezi Allview
daca ii dai 500 euro iti face, vezi Nokia.happy

| MarianAlex112 a răspuns:

Allview p5 quad

| TheM4A1 a răspuns:

Http://www.altex.ro/......ooth-white

Til recomand cu incredere
il am de 2 ani si nici o zgarietura poti umpla cu el si cu manusile pe mana
de casti si sunet nai ce zice e e de nota 10