| codrinbraeafgf a întrebat:

Ce telefon e mai bun? Allview x1 soul sau Allview e3 sign? Care se misca mai rapid si e mai bun? Si se merita sa cumpar Allview? am auzit ca daca se striga aia is handicapati si gasesc motive sa nu-ti dea altu

2 răspunsuri:
| DrTerrible a răspuns:

Nu iti recomand Allview! Iti propun sa iti cumperi HTC gasesti diferite modele si toate sunt de nota 10 am avut multe modele si toate si-au meritat banii! (in special M8) Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu iti recomand Allview. Detin tableta si telefon Allview. Crede-ma : VARZA. Eu n-a ajuns cu ele in service. Nu s-a stricat. Inca le am intregi, dar se misca nasol, nu prea ai semnal wifi si gsm, baterie slaba, se blocheaza, camera foto nu e ceea ce pare, multe caractetistici pe hartie si un Allview dual core ruleaza mai rau decat un Samsung quad core. Eu am trecut pe Samsung. Tableta o folosesc mai mult pentru filme descarcate de pe net. Tu faci ce vrei. Banii tai. Dar iti recomad orice altceva. Nu Allview.