| George12356456 a întrebat:

Ce telefon îmi recomandați pana în 2000 lei? Fundă! Doar telefoane noi.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fără chinezisme, cu ăsta NU greșesti:

https://altex.ro/....../SMTA71BK/

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe acest ti l pot recomanda, e best buy.
m.emag.ro › telefon-mobil-oneplus-...Rezultate de pe webTelefon mobil OnePlus Nord, Dual SIM, 128GB, 8GB RAM, 5G, Gray...

| Anonima163333 a răspuns:

Samsung a51-Samsung a71, pretul este foarte bun, pozele sunt la fel, bune, iar diferenta dintre ele o face marimea, camera si incarcatul (a71 e un pic mai bun, dar diferenta nu-i vizibila)

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Poți cumpăra de la Xiaomi, ei fac telefoane bune la prețuri de nimic.

| Kanekicchi a răspuns:

Iti recomand Xiaomi, are o baterie foarte buna