| Beniamin122 a întrebat:

Salut, ce ziceți merită să cumpăr un iphone se 2020?

Răspuns Câştigător
| Xox0 a răspuns:

Am avut eu si iti pot spune ca este un telefon bun, dar schimba-i bateria cu una mai mare sau cu una noua. Se descarca repede.

8 răspunsuri:
| SkandallKamataru a răspuns:

Pentru ce iti trebuie? Daca il folosesti pentru whatsapp si Youtube din cand in cand, si sa mai faci o poza, o filmare, e ok... dar daca vrei mai mult, nu.

| Beniamin122 explică (pentru SkandallKamataru):

Eu îl vreau ca telefon principal, dar nu pentru jocuri, doar dacă instalez un joc sau două atât.

| Tputpu35 a răspuns:

Depinde pentru ce,pentru aplicatiile obisnuite precum whats apoi,Facebook, si toate celelalte, categoric, da, dar pentru jocuri, mai mult ca sigur nu

| Beniamin122 explică (pentru Tputpu35):

Pentru jocuri nu, doar dacà instalez unu sau două atât.

| Tputpu35 a răspuns (pentru Beniamin122):

Depinde ce jocuri, doodle jump cred ca va merge ok, dar cele precum asphalt, nu cred

| Beniamin122 explică (pentru Tputpu35):

Păi Free fire, 8 ball pool

| Tputpu35 a răspuns (pentru Beniamin122):

8 ball pool posibil sa mearga ok

| Beniamin122 explică (pentru Tputpu35):

A atunci e ok