| readdevil a întrebat:

Cei ce si-au luat Samsung Galaxy S5 Neo sau cei ce stiu sigur 100%
Aveti idee daca husa de pe S5 normal se potriveste la S5 Neo?
Adica am vazut ca locasul de incarcare este diferit de cel al lui S5 simplu si nu am idee daca se potriveste. Si daca stiuti de unde sa iau husa pentru telefon care sa se potriveasca.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu am S3 Neo si se potrivea si o husa de S3. Deci nu e problema, eu zic ca merge la toate. Husa poti lua ori de pe net:
https://www.mobiledirect.ro/......2t2v2.html
Sau din magazine pentru telefoane pe care le gasesti in general in mall.

1 răspuns:
| dragalasuul a răspuns:

In mare parte da.Dar sunt mici diferente, cum e intre Iphone 5S si 5C cu butoanele de volum, care sunt diferite.Din cate stiu e merge pentru ca am un coleg cu s5 neo si parca are husa de s5 si nu intampina probleme.Husa gasesti in mare parte la raioanele cu GSM accesorii, prin mall-uri