| Alexaandruu a întrebat:

Salut, cine imi spune si mie ce aplicatie pot descarca pe un iPhone 6S ca sa nu le mai apara prietenilor mei pe messenger (facebook) ca le-am citit mesajele? As vrea sa le apara ca necitit doar la cine as vrea eu, este posibil? Dau funda mersi!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O poti face din setarile de la Fb.Nu stiu daca merge de pe telefon sa faci asta.

| Pool77 a răspuns:

Nu stiu daca merge si pe messenger.
Pe snapp de obicei daca nu vreau sa vada cineva ca i-am facut ss, procedez in felul urmator.
Intru cu wifi activat, incarc snappul si dupa ma bag pe modul avion, deschid snappul si fac ss dupa activez netul si pare a fi necitit.