| AndreiBatman a întrebat:

Salut, cine ma ajuta si pe mine, care este diferenta dintre iphone 7 si 8?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Lăsând la o parte subiectivismele, uită-te (atent) aici:

https://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone1=8064&idPhone2=8573

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Poti compara aceste 2 tipuri de telefoane dupa specificațiile pe care le au.Intra pe oricare site ce vinde aceste telefoane si te poti convinge si singur de diferențe.

| Mondialu112 a răspuns:

Cateva sute de dolari si cativa cm in plus la ecran

| zzeeiinneepp77 a răspuns:

7 este mai bun ca 8 cel putin la 7 tine bateria mai mult... Dupa 7 plus au stricat frt mult tl