| AlexiaaEU a întrebat:

Salut.
Com.master.wallet imi da error (com.master.wallet s-a oprit)
Am incercat sa-l dezactivez de la Setari securit. -》Administrator securit. Dar nu merge (zice "Setari s-a oprit")
Ce pot sa fac?
*Am Samsung*

2 răspunsuri:
| Dorito a răspuns:

Poate fi vorba de un virus? Nu am mare experienta in chestiile de acest gen, dar Kaspersky mi-a rezolvat o problema asemanatoare.

| AlexiaaEU explică (pentru Dorito):

Am CM Security si a spus ca e virus.Am dat sa il scoata si tot zice "Setari s-a oprit"
Pt ca trebuie sa perimit cv cand dau sa il scoata si nu merge