| Ezic a întrebat:

Salut, cred ca am o baterie defecta la telefon, are 3500mha si se incarca de 3 ore nu are fast charging. E normal sa se incarce asa sau poate e defecta bateria?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu spui ce telefon ai.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Citi amperi are incarcatorul? Daca nu e de 2.1, e posibil sa dureze vreo 5-6 ore un full charge.

| Ineys a răspuns:

Depinde ce scrie pe incarcator.

| ziftode a răspuns:

Eu am S8+
pe fast charging se incarca de la 20% la 100% (conform estimarilor telefonului) in 1h22minz
pe baterie externa FARA fast charging se incarca in 1h44minz
bateria e la fel ca la tine - 3500 mah

MORALA, trebuie, TREBUIE sa postezi modelul telefonului, altfel nu putem ghici daca telefonul tau consuma prea putin sau prea mult, de asemenea ORICE TELEFON AI AVEA **TREBUIE** SA POSTEZI CAT TINE DUPA O O INCARCARE!

al meu tine doua zile cel putin daca nu ma joc, daca ma joc tine de la 6h pana la o zi si jumatate, in functie de cat timp ma joc!