| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa salvez nr de telefon daca nu mai am loc nici pe sim si nici pe telefon?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu poti salva un nr de telefon e clar ca memoria ta dă pe afară ca laptele cand il fierbi.

| darrio2007 a răspuns (pentru darrio2007):

Memoria telefonului, scuze.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asta-i o gluma? In agenda telefonului poti salva zeci de mii de numere!

| cfrtobias a răspuns (pentru Salontanul):

Si eu am 500 aproape da mai mult nu ma lasa

| Salontanul a răspuns (pentru cfrtobias):

Inseamna ca memoria este sub 2 GB si s-au facut update-uri la multe aplicatii si la sistemul de operare. Eu am circa 800 de numere si n-am probleme dar am 2GB.

| cfrtobias a răspuns (pentru Salontanul):

Tu poate ai telefon nou si e altfel marca, recent facut nu demult

| Salontanul a răspuns (pentru cfrtobias):

Pai si telefoanele cu sistem de operare propriu (cele care se foloseau pe la inceputul deceniului astuia) aveau agenda de 1000 de numere!

| WhiteLife a răspuns:

Îți faci cont pe Google, te loghezi (la conturi și sincronizări, la setări) și când salvezi un număr te întreabă unde vrei sa salveze contactul. Poți căuta tutoriale pe YouTube.

| gogu220 a răspuns:

În agendă cu pixul. Bunicii aşa făceau.

| AdiRamses01 a răspuns:

In contacte google