| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa salvez nr de telefon daca nu mai am loc nici pe sim si nici pe telefon?

11 răspunsuri:
| AdiRamses01 a răspuns:

In contacte google

| darrio2007 a răspuns:

Daca nu poti salva un nr de telefon e clar ca memoria ta dă pe afară ca laptele cand il fierbi.

| darrio2007 a răspuns (pentru darrio2007):

Memoria telefonului, scuze.

| gogu220 a răspuns:

În agendă cu pixul. Bunicii aşa făceau.

| WhiteLife a răspuns:

Îți faci cont pe Google, te loghezi (la conturi și sincronizări, la setări) și când salvezi un număr te întreabă unde vrei sa salveze contactul. Poți căuta tutoriale pe YouTube.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asta-i o gluma? In agenda telefonului poti salva zeci de mii de numere!

| cfrtobias a răspuns (pentru Salontanul):

Si eu am 500 aproape da mai mult nu ma lasa

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru cfrtobias):

Inseamna ca memoria este sub 2 GB si s-au facut update-uri la multe aplicatii si la sistemul de operare. Eu am circa 800 de numere si n-am probleme dar am 2GB.

| cfrtobias a răspuns (pentru Salontanul):

Tu poate ai telefon nou si e altfel marca, recent facut nu demult

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru cfrtobias):

Pai si telefoanele cu sistem de operare propriu (cele care se foloseau pe la inceputul deceniului astuia) aveau agenda de 1000 de numere!