| VladCosmin007 a întrebat:

Cum fac sa dau mesaj cu tarif? De fiecare data cand incerc sa dau un mesaj cu taxare de 1 euro de pe telefon imi spune ca nu merge, desi am abonament. De ce nu merge?
Funda celui care spune primul

3 răspunsuri:
| Ionuț20074 a răspuns:

Salut
E posibil ca abonamentul tău sa fie blocat pentru a face cost suplimentar.
Du-te la un centru de la care ai abonamentul si spune ce problema ai si cum ai putea sa o rezolvi.
Sper ca te-am ajutat

| VladCosmin007 explică (pentru Ionuț20074):

Nu e problema asta, dar si pe alt telefon de al meu fara abonament nu merge. E ceva din setarile mesageriei dar nu stiu ce e

| Ionuț20074 a răspuns (pentru VladCosmin007):

Pe un telefon fară abonament nu ai cum sa trimiți mesaje care costă, doar daca ai in cont euro