| AlexAndrei96 a întrebat:

Cum inchid de tot o aplicatie din telefon? Samsung Galaxy S5 >-- Am apasat pebutonul din tentru, am tinut apasat, mi-au aparut acolo aplicatiile, si le-am inchis pe toate. Am procedat corect? S-au inchis definitiv? Si imi puteti da niste sfaturi cum sa il tin "sanatos" sa mearga la fel de bine? Multumesc. Inca ceva, stit cumva un fond ceva? Cum ii zice. fundal pentru ecran, sa arate bine. Multumesc.

1 răspuns:
| Dzeko7 a răspuns:

Da asa se procedeaza si s-au inchis definitiv. Sfaturi sunt multe si nu stiu cat de buna sunt dar sunt aplicatii care te ajuta foarte mult in acest scop.