| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Cum intru in mod recovery la un telefon Samsung Galaxy Ace? Telefonul a fost codat pe Spania si am bagat gresit cod-urile si acum cere o adresa de google si parola. Daca intru in recovery mode, il rezolv? Ce idei aveti? Ce taste trebuie apasate la pornire ca sa intru acolo?

Răspuns Câştigător
| CsGoXeN a răspuns:

Din cate imi amintesc pentru a intra in recovery trebuie apasat simultan butonul de home si cel de power pentru putin in timpul care telefonul este oprit. Dupa ce intri... Muti randul cu ajutorul butoanelor de volum si ok este off button. Trebuie sa selectezi ceva gen: factory reset sau asa... Nu mai stiu sigur

| anonim_4396 explică (pentru CsGoXeN):

A mers intr-un final.Incercasem cu toate butoanele si nu mergea insa ultima data ler-am apasat pe toate simultan. Bafta si multumesc.