| soket a întrebat:

Cum pot decoda un Nokia 2630 codat pe Orange romanaia? Fundaa

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Având în vedere cât de SLAB şi de vechi este acest model, nici NU cred că se merită să plăteşti decodarea ( care costă între 50-100 lei ) - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/nokia_2630-1973.php

Eventual, poţi încerca şi o decodare online, pe un site ( cu plată ) după IMEI...

Toate cele bune.

1 răspuns:
| Skynettt a răspuns:

Il duci la un service sai cumperi codul acela care trebuie introdus, dar la un service ee mai bine si nu iti ia multi bani vreo 50 lei