| Alex2589 a întrebat:

Am si eu o problema cu un iPhone X. Cand il aprind imi apare sa il conectez la iTunes, iar cand il conectez imi apare sa il restaurez sau sa il updatez. Ii dau update sau restaurare si dupa o perioada scurta de timp imi apare aceasta eroare "iphone-ul "iphone" nu a putut fi actualizat. A survenit o eroare necunoscuta (14)". Am incercat si volum up, volum down si butonul lock si tot nu merge. Imi apare marul pentru o secunda si dupa imi apare la fel, sa il conectez la itunes. Stie cineva ce pot face in legatura cu asta?

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Sunt multe motive pentru care da această eroare.
Actualizează itunes la ultima versiune.
Schimbă cablul usb.
Restartează pc sau mac dacă folosești mac.
E un program...dr. fone care are opțiunea de reparare iphone. Insă e program de plată.

| Alex2589 explică (pentru gelu1970):

Itunes-ul este ultima versiune
Cablul este original.
Sa bag alt windows? Folosesc windows 7 home premium 64bit.

| gelu1970 a răspuns (pentru Alex2589):

Incearca alt cablu

| Alex2589 explică (pentru gelu1970):

Am incercat si tot nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap, poti sa il scoti din aia, cu tinyUmbrella
dar sterge intai itunes, si pune din nou, in pc. ca sa fi mai sigur,
si daca nu merge, sigur merge cu asta
https://www.firmwareumbrella.com/ :)
ai un buton acolo in aplicatie, sa il scoti din recovery :)

| Alex2589 explică (pentru anonim_4396):

Https://postimg.cc/gallery/xov0l5zi/
Îmi da aceasta eroare și se blochează la un sfert. Am încercat și cu iTunes și cu ReiBoot și cu mai multe și același lucru. Se blochează acolo...