| Denila123 a întrebat:

Salut,cum sterg un cont gmail din telefon?
Contul acesta e al proprietarului, care nu mai stie parola.
Si ce ma deranjaza este daca voi reseta telefonul nu va da drumul sa-l folosesc daca nu ma conectez la acest cont?
Va rog care cunoaste sa ma ajute cu un raspuns.
Multumesc

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pur si simplu dau "Logout" la oricare aplicatie Google de pe telefon.
Cand mai doresti sa te loghezi, vei putea cu orice alt cont.

| Crescent a răspuns:

Pur si simplu te deconectezi de la contul pe care nu il mai vrei. Si te conectezi la al tau

| Ionutzishugo a răspuns:

Intri la setări -> conturi -> google (apeși pe contul pe care nu îl mai vrei sa îl ai și gata)