| Floreenofficial a întrebat:

Salut.Daca îmi duc telefonul la reparat,credeți că cei de acolo,după ce îl repara se uită pe el? Adică sa umble pe el,la poze,pe site-uri etc? Mi s-a stricat telefonul la sfârșitul lui august, nu se mai deschide.Si am o reținere, să îl duc la reparat ca sa nu se uite pe el.Acum am un telefon mic, vechi și nu prea bun.Telefonul bun e un Allview.Am încercat și eu și tata sa ii scoatem bateria, dar nu se scoate.Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| mistichypnosis a răspuns:

Buna!
Nu cred ca ai de ce sa iti faci griji. Oricum ei iti vor da reset la telefon probabil din prima, asa ca nu cred ca vor avea ocazia sa vada ceva.Plus ca, sincer nu cred ca un om normal la cap ti-ar cotrobai prin galerie etc, just saying.Du-ti fara grija telefonul la reparat.
Pa pa!happy

10 răspunsuri:
| Ionescu_Andrei_1999_QXRQ a răspuns:

Daca ti s-a spart display-ul, ei nu au treaba cu memoria interna a tefonului ci doar schimba pisa sau display-ul

| Yurisa a răspuns:

La cate telefoane primesc crezi ca au chef sa vada ce ai tu in telefon?

| Floreenofficial explică (pentru mistichypnosis):

Mulțumesc!

| Floreenofficial explică (pentru Ionescu_Andrei_1999_QXRQ):

Hei.Mersi pentru răspuns.Nu mi s-au spart display-ul.L-am lăsat într-o zi prea mult la încărcat( vreo 15 ore).

| Floreenofficial explică (pentru Yurisa):

Mersi pentru răspuns!

| Alexandrionelu a răspuns (pentru Floreenofficial):

Ce reclamă bună pentru Allview: îl lași 15 ore la încărcat și crapă. happy Asta nu s-ar fi întâmplat cu un Samsung sau Huawei.

| Panamax a răspuns:

Normal ca se uita.O sa-ti dai seama dupa cum te privesc si cum rad cand se uita la tine.
O sa te vezi si pe Youtube.
O sa-ti fure si piesele alea bune din Allview, cel mai tare telefon din lume.

| BogdanM275 a răspuns:

Raspunsul este nu, eu am avut de doua ori nevoie sa îmi duc telefonul la service cu toate datele pe care le aveam pe el, și în final a fost resetat acolo deci n-ai de ce sa îți faci griji.

Bula
| Bula a răspuns:

Scoate cartela de memorie (impreuna cu cartela SIM) si du asa telefonul la reparat!
Pozele si filmarile se stocheaza pe cartela de memorie si doar in lipsa acestuia stocarea se face in memoria interna (care se umple rapid, iar telefonul se poate bloca).

| Bizon95 a răspuns:

Lal
nu ai scris nimic de asta, asa ca, poate te nimeresc
Bula ti-a dat un sfat foarte bun, ei NU au nevoie de nici un card in telefon

in plus, daca telefonul nu porneste deloc si ai parola la el (macar pin) atunci NU AU CUM SA SE UITE CE E IN TELEFON!

iar data viitoare, cand iti pozezi... bijuteriile de familie, sau ce altte chestii compromitatoare mai faci, fa-o in spatele aplicatiei "secure folder", la ala in nici un caz nu au cum sa aiba acces, in nici un fel