| Mocanu_Claudiu_1988 a întrebat:

Mi-am scapat telefonul in apa si s-a stricat display-ul(nu am stiut ca trebuie sa-i scot imediat bateria) si cand l-am dus la garantie mi-au spus ca nu poate fi reparat si ca ar costa cam 800 lei, atat cat am dat pe el.CUM IL POT REPARA IEFTIN? sau cum il pot repara chiar eu, daca se poate?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai cum sa il repari tu, vinde l pentr u piese pe olx

| Kaℓi a răspuns:

Esti la dragoste si sex happy
E posibil sa primesti vreun raspuns care sa acopere macar o parte a temei categoriei, stii?

Cred ca garantia nu acopera defectele cauzate de neatentia utilizatorului, cum ar fi intrarea in contact cu apa. Cum nu ti-a dat prin cap sa-i scoti bateria? in schimb ti-a dat prin cap sa-l repari tu happy
Succes.

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Dai cu fenu